Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Aktuálně
 

V této sekci naleznete aktuální informace o seriálu Letiště

15.12.                                                                   Maroš Kramár z Letiště: Bude moderovat Miss

Máme pro vás ty nejaktuálnější informace!Hvězda seriálu Letiště Maroš Kramár seriálový Václav Schindler bude moderovat letošní českou Miss. Společně s krásnou Janou Štefánkovou se na finálovém galavečeru České Miss druhého února objeví herec Maroš Kramár."Nejdůležitější je pro mě žena, která je symbiózou všeho," přiznal Kramár.Takže se nezapomente dívat a pouze na našem webu získáte ty nejaktuálnější informace o seriálu Tv Prima Letiště.

Maroš Kramár

                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Roman.P

14.12.                                                                      Maroš Kramár z Letiště: Vypráví o zákulisí Seriálu Letiště

„Slovenští herci mají hlad po hraní, protože se u nás filmy nebo seriály moc netočí. Kdyby se na Slovensku točila jen půlka toho co v Čechách, měli bychom se dobře,“ povzdechl si herec.Maroš Kramár (48) si však na nedostatek práce stěžovat nemůže. Ba naopak, jeho žena s dětmi, které žijí v Bratislavě, pomalu zapomínají, jak tatínek vypadá. Ačkoli se na Slovensku věnuje divadlu, dabingu a moderování, nejvíce času tráví v Čechách kvůli natáčení oblíbeného seriálu Letiště (2006), kde představuje pilota Václava Schindlera. „Nabídka z Primy mě moc potěšila, protože jsem do té doby neměl moc co na práci. Teď sice nevím, co to je spánek nebo volná chvíle, ale jsem herecky uspokojený, protože hrát pilota je velice příjemná a prestižní záležitost,“ nechal se slyšet herec, kterému příliš ani nevadí třísetkilometrové dojíždění z Bratislavy do Prahy.„Na dálnici se výborně učím texty. Namluvím si totiž svoje party na MP3 přehrávač a pak si je v autě pouštím a opakuji, dokud je nedostanu do hlavy. Jakmile zabrzdím v Praze před Kolbenkou, kde se Letiště natáčí, mám už všechno dokonale nabiflované,“ usmívá se a dodává, že je rád, že ho dosud policisté nechytili za rychlost, protože jí vždycky několikanásobně přesahuje.

 
 
„Nemůžu si pomoci. Potřebuji se maximálně rychle pořesouvat mezi Prahou a Bratislavou. Vždycky se modlím, abych nepotkal policajty, kteří měří rychlost, protože bych přišel o spousty bodů, ne-li rovnou o řidičák. Už jsem i uvažoval o tom, že bych létal letadlem, když hraju toho pilota, ale zjistil jsem, že se nedá přes hranice létat bez celního odbavení, takže úspora času by byla nulová. Ale uměl bych si představit, že by mi Prima zaplatila řidiče, to by mi vážně pomohlo,“ apeluje nenápadně na vedení televize.
 Ačkoli celé letiště, byty hlavních hrdinů a další seriálové prostory vypadají v televizi velice útulně a zabydleně, vše jsou jenom nakašírované kulisy uprostřed ledové vysočanské haly v Praze 9. V dnešních studených dnech herci přežívají jenom díky teplé kávě a párkům z cateringu.
 „Občas mám strach, aby mi třeba v mém seriálovém obýváku nešla pára od pusy,“ zlehčuje nelehkou situaci při natáčení. „Naštěstí máme alespoň malá ohřívátka, u kterých se snažíme rozmrazit mezi jednotlivými záběry. Nejhorší jsou ale scény v županu nebo při vylézání z postele v trenkách, to je vážně kláda. To víte, co byste chtěli, když v jedné hale vegetují Vietnamci a bleší trhy a v druhé hale vegetujeme my herci,“ směje se.Díky roli v seriálu si Kramár vydobyl v Čechách silnou diváckou základnu. Divákům se líbí nejen jeho civilní herectví, ale i mužný zjev a v neposlední řadě oceňují dokonalou češtinu. Režisér Pavel Jandourek, jako jeden z mála režisérů nezaváhal, využil jeho zářící slávy a obsadil ho do svého dobrodružného filmu Maharal - tajemství talismanu (2006), kde si Kramár zahrál lovce pokladů.
 „K natáčení filmu jsem se dostal až po pěti letech práce v divadle. Předtím jsem nehrál v žádném filmu hlavně proto, že se na Slovensku netočí. Na Slovensku se pořád jenom o natáčení mluví a mluví, zatímco tady v Čechách se vezme kamera a točí se. Maharal se mi šíleně líbil, zahrál jsem si takového českého Indianu Jonese, což je snem asi každého kluka.“
 atáčení probíhalo na různých destinacích. Mimo jiné na hradě Zvíkov, na Staré městě nebo v různých jeskyních a kanálech. Leckdy si herci zažili dobrodržství i na vlastní kůži. „V jedné scéně jsme s panem Bořivojem Navrátilem, který hrál konkurenčního lovce pokladů, zavření a spoutaní ve sklepě a zaplavuje nás voda. Ta voda byla pořádně ledová a docela jsem měl i strach, aby nás včas vytáhli,“ zavzpomínal na natáčení.
 
 
Ne vždy měl však práce nad hlavu. Před deseti lety marně čekal na pěknou roli ať už v divadle nebo v televizi, takže si nakonec řekl dost, sbalil se a odjel na rok a půl do Los Angeles. Nikoli však zkoušet štěstí u amerických producentů, ale jen tak si užívat a poznávat novou krajinu.
 
„Chtěl jsem zkusit žít někde, kde mě nikdo nezná. Doma jsem neměl žádné závazky, takže mě tam nic nedrželo. Celý rok a půl jsem žil z našetřených peněz, protože jsem nesměl pracovat. Dali mi totiž jenom povolení k pobytu, ale nikoliv k práci. Poprvé v životě jsem zažil pocit, kdy jsem měl výslovně zakázáno pracovat a nebyl jsem považován za lenocha.“
 
Po návratu z Ameriky se ve svých čtyřiceti letech oženil se slovenskou Ruskou Natašou, se kterou má dvě děti, Tamaru a Timura.
 
 
„Víte, já jsem se nikdy ženit nechtěl. Vyhovovala mi svoboda. Jenže jsem byl za ty roky v Americe citově vyprahlý, tak jsem do toho praštil. Žena navíc hrozila, že pokud si jí nevezmu, budou se naše děti jmenovat po ní, tedy Nikitinová a to jsem nemohl dopustit. Jsem ze slavného hereckého rodu Kramárů, tudíž jsem chtěl, abych měl pokračovatele našeho rodu,“ vysvětlil prostě herec, který byl nedávno v Praze nachytán, jak se líbá a vede za ruku s neznámou černovláskou.
                                                                                                                                                                                                                           Roman.P
                                                                                                                                                                                                   Informace získány: www.prepni.cz

9.12.                                                               Primě se povedl husarský kousek! Letiště bude vysílat Online TV!

Televize Prima předvedla v posledních dnech opravdu husarský kousek. Podařilo se jí totiž prodat jeden z jejích pásově vyráběných seriálů do Ameriky a divte se nebo ne, je to právě obdivované i zatracované Letiště. Práva nakoupila televize Online TV, která vysílá třikrát týdně pro Čechy a Slováky žijící v Chicagu. Seriál chystá nabídnout v původním znění a připraven je dokonce hlavní vysílací čas.Už teď se Chicagští krajané mohou těšit na celých 84 dílů, které se budou na jejich obrazovce objevovat pravidelně od začátku nového roku. Nákup dalších televize zváží podle sledovanosti (která se například u nás pohybuje okolo mizerných 700 000 diváků). A co myslíte vy, získají si Zuzanka Norrisová a Bob Klepl u amerického publika stejnou oblibu jako třeba Lost nebo Prison Break ?

Zdroj: Gorilla.cz
4.12.                                        Letuška seriálu Letiště Petra Antlová ( aliasherečka Zuzana Norisová) žije svůj druhý život na internetu
 
Seriál Letiště brzy skončí, ale jeden z hrdinů dostal šanci na nový život. Letušce Petře Antlové někdo z fanoušků založil stránky na světově populárním serveru myspace.com. Svůj web přitom nemá ani herečka Zuzana Norisová, která postavu hraje."Tak o tom nic nevím," komentovala představitelka "trhlé" letušky, herečka Zuzana Norisová."Já sama žádné stránky nemám, tohle všechno asi dělají fanoušci," myslí si herečka, která se do povědomí českých diváků dostala především díky muzikálu Filipa Renče Rebelové.Ani Prima o aktivitě fanoušků nemá potuchy. "No, to je pěkné," reagoval mluvčí televize Ladislav Pavlík poté, co zhlédl stránky jejich seriálové postavy."Samozřejmě máme radost, že si postavy z našich seriálů žijí vlastním životem. Znamená to, že se o nich ví, a to je dobře," míní Pavlík. "Je to čistě fanouškovská aktivita, TV Prima s tím nemá nic společného."

Zuzana Norisová

                                                                                                                                                                                                                Zdroj: www.idnes.cz                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                       Roman.P


 
1.11.                                                                                  Oficiální  zpráva společnosti FilmBridge
                                                                                         Seriál Letiště se blíží ke svému závěru

Dnem D seriálu Letiště bylo pondělí 4. září 2006. Večer v hlavním vysílacím čase ve 20:00 hodin tehdy zahájila televize Prima vysílání projektu společnosti FilmBrigade. První série měla 84 částí, následovala druhá s 34 epizodami.

Poslední epizoda Letiště s pořadovým číslem 118 se vysílá 19. prosince letošního roku, kdy se příběhy definitivně uzavřou. Závěrečná klapka natáčení padla pochopitelně dřív – 27. října. Snad lze prozradit, že převážná část děje se odehrála v porodnici a na svět přijdou hned dvě děti. Kromě diváckého ohlasu zaznamenalo Letiště další pozitiva. Dostalo se do nominací v anketě popularity TÝTÝ a dokonce bylo prodáno do Spojených států.


16.10.                                                                                Bohužel! Letiště končí na 100 %!

Titulek článku mluví za vše. Letiště opravdu končí. Koncem srpna bude druhá série Letiště dotočena. Charaktery postav budou uzavřeny. A kdo ještě stále nevěří, tak mám pro něj další důkaz. Hned poté budou kulisy, kde se seriál natáčí zbořeny.

 

Seriál končí díky tvůrcům, díky tomu, že ho poráželi Hraběnky i Pojišťovna štěstí. Seriál však končí i díky malé sledovanosti stanice TV Prima.

Se seriálem se tedy pomalu ale jistě rozlučte! V polovině prosince pojede poslední díl!

Prima-tv.wbs.cz a Rudy1.10.                                                                     Jak to je opravdu s ukončením seriálu Letiště?

Náš administrátor 7ilip, který pro vás mimochodem připravuje vyjimečných 6 aktuálních dílů dopředu napsal přímo do televize Prima! Samozřejmě ho zajímal konec seriálu Letiště. My jsme na webu sice upozorňovali na to, že seriál i náš web skončí v polovině prosince, ale z Primy přišla zpráva, která nám říká přibližně toto: Žádné oficiální zprávy o konci seriálu Letiště zatím nemáme, každý seriál jednou končí a co se týká náhrady, tak je to předčasná otázka.

 

Z toho vyplývá to, že konec seriálu není tak úplně 100 % - ní. I nadále situaci sledujeme a o případných zprávách o pokračování Letiště vás budeme i nadále informovat. Sledujte náš web!

Rudy a 7ilip 
29.9.                                                 Jeden z nejkvalitnějších seriálů současnosti končí! Ano, mluvím o Letišti

Včera se na našem webu objevila spekulace o absolutním konci seriálu Letiště. Náš zdroj nám potvrdil to, že seriál 118 dílem končí. To znamená, že seriál končí v polovině prosince. Herci si už prý hledají nové angažmá. A důvod konce? Tvůrci už děj nechtějí natahovat. Škoda, nevím, jakou Prima najde náhradu. Letiště má své věrné diváky a něco podobného se Primě jen tak nepovede. Taková kombinace - střeštěná Norisová, bouřlivý Klepl, krysa Matásek. Třeba Prima ještě couvne, protože nový seriál by musel být opravdu extra, extra kvalitní, jelikož i Hraběnky mají malou sledovanost.


My samozřejmě situaci monitorujeme a jakmile se objeví nějaké novinky, tak o tom budete vědět první. Stačí zůstat s naším webem.

A teď další důležitá věc. Náš web samozřejmě nebude pokračovat, když seriál Letiště nebude vysílán. Za těch několik měsíců jsme ho dostali tam,  kam jsme ani nepočítali, že ho dostaneme. Pravidelně jsme ve večerních hodinách mezi 15 nejnavštěvovanějšími weby u wbs.cz. Tento týden jsme byli dvakkrát dokonce třetí. Připravte se na to, že skončíme buďto v den, kdy skončí Letiště a nebo v několika následujících dnech po skončení.

Na webu pak zůstanou na úvodní stránce pouze ankety o vaší spokojenosti s tímto webem apod.. Já, Rudy se pokusím založit další web, který by fungoval na podobném principu a snad bude stejně tak dobrý a pokud bychom se dohodli, tak bychom pokračovali ve stejné sestavě. 

Rudy a Lukáš                                                                  
Pravda nebo lež?

Fotografie přímo z natáčení Letiště! Jenom na našem webu! Nikde jinde na internetu!

 
                                                   
 

  
  

    

Rudy a Lukáš


 

 
22.9.                                                       Linda Rybová! Zapíše se její těhotenství do seriálu?

Není žádnou novinkou, že je Linda Rybová - představitelka ambiciózní pilotky těhotná. Lindě do porodu zbývají už pouze 4 měsíce. Většinou je to tak, že se herečkám těhotenství napíše do scénáře, ale v případě Lindy tomu bude jinak. Je to tiž, jak už bylo zmíněno ambiciózní mladá pilotka a proto bude muset své těhotenství maskovat.

 

Linda už má se svým manželem Davidem Prachařem dvě dcerky a rádi by do třetice všeho dobrého přidali ještě chlapečka. Na závěr bych Lindě popřál zdravé miminko.

Rudy 
18.9.                                   Špatná zpráva! Bohumil Klepl se zranil! Nemůže hrát v divadle! Jak to bude s Letištěm?
O této smutné zprávě informoval deník Aha! Kvůli jeho zranění muselo být zrušeno jeho představení v Divadle Bez zábradlí Maratón, kde Klepl exceluje v hlavní roli. A co se Bobovi vůbec stalo? Bolestivě si poranil třísla a jelikož v představení jezdí na kolečkových bruslích a vykonává i další namáhavé aktivity, je celkem jasné, proč nemůže hrát.
Zranění třísel je zrádné v tom, že se špatně léčí a často je velmi vleklé. „V mnoha případech je jediným řešením operace,“ varuje jeden z lékařů. Pro Klepla by delší zdravotní neschopnost znamenala doslova katastrofu. A nebyla by to katastrofa nejen v herectví, ale i katastrofa po finanční stránce. Bob Klepl přiznává, že teď vydělává opravdu hodně. Není se co divit. Učinkuje v pořadu Hádej, kdo jsem, stvárňuje jednu z hlavních rolí v seriálu Letiště a navíc (jak už bylo zmíněno) hraje v divadle.
Doufejme, že se Bob brzy uzdraví a vrátí se i na natáčení Letiště.
Rudy

30.8.   POZOR! Máme EXTRA zdroj! Spolupracuje s námi jeden z herců seriálu Letiště a pravidelně nám bude donášet fotografie a info z natáčení!

Náš zdroj prozradil, že si v Letišti zahraje i sexbomba Alice Bendová, kterou můžete znát z mnoha českých filmů a především ze seriálu Velmi křehké vztahy. Náš zdroj - Lukáš nám přinesl i šest fotografií z natáčení. Tyto fotky jinde na internetu nenajdete. Najdete je pouze na našem webu! To nemůžete nevidět. Sledujte náš web každý den.

Forografie prozatím nejsou přiliš kvalitní, ale Lukáš nám a vlastně i vám přinese kvalitnější a uvidíte na nich spoustu vašich oblíbených hvězd!

 
 
  

Rudy a Lukáš 
28.9.                             Jeden z herců Letiště s námi stále spolupracuje a přináší nám další fotografie, ale i zajímavé spekulace

Spekulace kolem seriálu Letiště:

Letiště definitivně končí! Koncem srpna padla poslední klapka. 118-tým dílem seriál skončí!

Bob Klepl jezdí na natáčení na svojí motorce Harley Davidson

Linda Rybová je už ve vysokém stupni těhotenství a proto nejraději před natáčením každé scény odpočívá v šatně a učí se texty

Natáčení začíná každý den v 5:30 a končí něco kolem 19:00

Zuzana Norisová ráda pokecá i s komparzem. Nemá žádné hvězdné manýry....

Novou postavou v seriálu Letiště bude i Luděk Sobota. Bude hrát majitele autobusové společnosti

  

                                                                                                                                                                                                    Informace získány: www.deniksip.cz
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek