Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Archiv
V této sekci naleznete spoustu videí z první i druhé série seriálu Letiště

Sestřih první
96. díl  "Jak utužit kolektiv" vysílán 3.10.07
Příště: Život na provázku

 

                                    

          Začátek teambuildingového pobytu! Petra se rozčiluje,                                                  Karel a Eliška rozdělují účastníky do skupinek. Nikomu se to nelíbí. 
                     že musí na ten blbý teambuilding jet!                                                          Největší problém ma Ivana! "Proč mám spát s nějakým kutilem od letadel?"

                                    

      Tereza by chtěla s Blatným dítě. Chtěli to zkusit ale nemůžou ve stanu                                                                       Petra a Ota mají ve stanu "romantickou chvilku" přijde ale 
totiž mají Macháčkovou! "To nemůže vyjít ve stanu máme totiž Macháčkovou!"                                                         "tygřík" Roman a Petra se dozví že Ota a Roman jsou otec a syn!

                                    

      Tonda a Ivana mají sehrát scénku zíkazník, prodavač. Scénka se ale                                                                        Blatnému se "zvrtne" noha a Tereza s Květou se hádají!
              zvrhne v hádku! Tonda je neandrtálec a Ivana hysterka!                                                                                                     "Chtěla bys manžela co?" "Semetrika jedna!"

                                    

            Petra a Ota nosí Filu na rukou! Filu pustí a honí se po lese!                                                                           Přichází vyhodnocení úkolů! Fila zatloukává hřebíky a 
                   Znovu se sbližují! Nejromantičtější scéna z dílu :-) .                                                                              Víťa mu nabízí schladit si nohy. Fila ho ale pošle do pr*ele!
   

                                    

           Karel s Maceškovou zpívají na konec teambuildingu písničku.                                                                                 Úplně na závěr se výlet zvrhne v pořádnou hádku 
               Čekají že se někdo připojí! "Tak jsme si pěkně zazpívali!"                                                                                             mezi Filou a Karel. Stewardy a piloty.


Anketu o nejlepší scénu z dílu "Jak utužit kolektiv" vyhrála scéna č. 8 - Fila zatloukává hřebíky s 15 hlasy!Sestřih druhý
92. díl  "Život na provázku" vysílán 19.9.07
Příště: Odbory

                                  

                                 Karel si jde říct Filovi o práci!                                                                                                          Václav, Viola a Květa ve výtahu!  -Zmáčkli jste to vůbec? -Ne, proč?
                        -Beru tě zpátky!? -To byl jasnej otazník!!                                                                                      -Protože když chcete jet nahoru výtahem, tak to musíte zmáčknout, asi takhle!

                                  

              Petra chce utopit Macháčkovou v akvárku ale je ji líto rybiček :-) !                                                                       Terezčina matka připravila Blatnému a Tereze snídani!
   -Oni kdyby viděli ten Macháčkův xicht, takhle zblízka, určitě by lekli zděšením!                                                   -To je pro Vladimírka, aby vás taky viděl! Jako hrdličky, jako hrdličky!

                                 

                 Václav s Violou začínají hrát svou "hru"! -"Co se tady děje?                                                                                                    Květa hledá skleněnou láhev!
            To nemáte nic lepšího na práci?" -"My ukládáme cestující k spánku"                                                              -Kvůli pár kapkám chlastu tady neumřu!"  -"Ty vole, Květo!"

                                  

                    Přistání. "Jak tu flašku mám držet u přistání?"                                                                                                           Tereza a Blatný se snaží vzít mamince klíče!
                  "To je úplně jedno bez elktriky se přistát nedá!"                                                                                             "No to určitě, to se spolehněte já vám ty kufry rád sbalím!"

                                  

                Petra se směje Macháčkové že se nechala napálit.                                                                                                              Macháčková si jde stěžovat Filovi.
       "Už vám přišlo poděkování z hradu za statečnost?" "Chudák malá!"                                                           "Až tohle budu vyprávět na golfu, ale mate pekne drajf to jako jo"

 


Anketu o nejlepší scénu z dílu "Život na provázku" vyhrála scéna č.2 - Václav, Viola a Květa! Výtah s 13 hlasy!Sestřih třetí
20. díl  "Odbory" vysílán 8.11.06
Příště: Problémový pasažér

                                     
                   
                         Vladimir rozbil akvárko, Tereza si chce stěžovat                                                                           Petra, Lenka a Robert "To je skandální, já jsem z toho naprosto hotová!"
   
                                     
  
    Robert prosí Petru jestli by mu sehnala hotel "Hele, sežeň si ho sám jo?"                                                                   Fila laškuje s Petrou "Že já se s ním zahazuju, idiot jeden"
  
                                     
     
                                     Vzpomínka na Vítka a Katku                                                                                                                                  Terezina máma si jde pro Vladimíra
     
                                     
          
               "Zakladáme odbory, blbečku" Petra a Robert                                                                                                                                 Fila jde vyzvídat a Karlík žaluje.
         
                                     
            
                     Robert a Lenka "Ale ku*va je krásné slovo"                                                                                                           Blatňák dostává od Fily odznak za 9 milionu kilometrů


Anketu o nejlepší scénu z dílu "Odbory" vyhrála scéna č.9 - Robert a Lenka - Ale ku*va je krásné slovo s 6 hlasy!Sestřih čtvrtý
93. díl  "Problémový pasažér" vysílán 24.9.07
Příště: Bar

                                     
                           
                   Petra, Ota a Karel jako problémový pasažér                                                                                              Karel, Petra "Tohle já jíst nebudu, dotkly se toho tvý nečistý ruce!"
               
                                     
        
"Nejste na to už moc stará?" - "Se podívejte na sebe!" - "Ale já nechci rodit!!"                                                                           Květa a Karel - Přistání v nouzovém režimu
       
                                     
     
       Macháčková, Karel, Fila "Měli jste je odvézt rovnou do Bohnic!"                                                                                   Václav a Viola. Nepovedená romantická chvilka
      
                                     
    
             Květa, Karel. Předávání místa šéfa palubního personálu                                                                     Petra, Květa. -Moment, taky odcházím ale mám svůj čas! Nikam se neženu.
      
                                     
    
                  Tereza, Fila. -Co jsem to zplodil? Já ho přetrhnu!                                                                                     Ota, Fila. -Teďka nevím jestli jsi tak zákeřnej nebo tak blbej!"

   
Anketu o nejlepší scénu z dílu "Problémový pasažér" vyhrála scéna č.5 - Macháčková, Karel, Fila -Měli jste je odvézt rovnou do Bohnic! s 22 hlasy!
    

7ilip

Seriál je vyroben společností FilmBridge pro Prima TV.


TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek