Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

  V této sekci vás budeme informovat o novinkách týkajících se Letiště a najdete zde také naše postřehy a postřehy našich čtenářů

                                                                  
Dnes už naposledy!
 

Je sobota 22.12. 2007 a náš neoficiální server seriálu Letiště (www.letiste.wbs.cz) završuje několikaměsíční existenci na internetovém trhu. Bylo to více jak 215 dní. Celou tu dobu jsme vám přinášeli info o hercích, sledovanosti. Zrealizovali jsme několik (snad) zajímavých soutěží. Mám na mysli soutěže Star in airport, Letiště 2, Vymyslete pořad a nemůžu zapomenout ani na Letní hru. S radostí mohu konstatovat, že náš web se v porovnání s konkurencí držel skvěle. Pravidelně jsme se dostávali do  TOP 15 nejnavštěvovanějších webů na websnadno.cz.  Návštěvnost se po zastavení růstu pohybovala v rozmezí 200 – 400 návštěvníků za den.

Další poděkování patří všem administrátorům webu (Rudy, 7ilip, Rafi, Peggy, Roman P.) a v neposlední řadě nejmenovanému herci seriálu, který nám přinášel fotografie přímo z natáčení. Byli jsme propagování na mnoha velkých serverech. Za zmínku stojí třeba televize.cz a další.

Dobrou zprávou je, že někteří tvůrci našeho webu budou ve webtvorbě pokračovat a to již za pár týdnů s novým webem. Nový web nabídne novou grafiku, soutěž, zajímavé články a bude celkově o hodně kvalitnější než tento.

Teď asi mluvím za všechny fanoušky. Televizi Prima děkujeme za realizaci seriálu a za to, že nás seriál více jak rok bavil. Byl to ojedinělý seriál. Seriál, který byl jiný než ty ostatní vztahové patálie.  Ještě jednou DÍKY.

Právě jste dočetli poslední článek na tomto webu. Ovšem pozor. Administrátor 7ilip i nadále bude přinášet vzpomínková videa, který se vám podle ohlasů líbí.
A i nadále funguje archív, kde najdete několik sestřihů ze seriálu. Ten najdete v sekci Vzpomínková videa v dolní části stránky. Archiv bude týden co týden aktualizován. Takže, pokud se vám po Letišti zasteskne, neváhejte a zavítejte na náš web.

Nashledanou a bohatého Ježíška :-)

Váš ADMIN TEAM


18.12.                                                                                          Aktuální informace o sledovanosti seriálu Letiště!                                                                      
 
Poslední díl sledovalo rekordní počet televizních diváků (19.12.2007
                                             -984 000 /Nova- 1 115 000  , Jednička- nezjištěno

Sledovanost Pondělního dílu (17.12. 2007)
                                             -911 000 /Nova- 1 055 000  , Jednička- 1 017 000
 
Sledovanost Středečního dílu (12.12. 2007)
                                             -913 000 /Nova- 1 111 000  , Jednička-    1 091 000
Pozor: Sledovanost opět trhá rekordy!
Sledovanost Pondělního dílu ( 10.12. 2007)
                                             -844 000 /Nova- 1 233 000 , Jednička- 1 009 000             
                     
Sledovanost Středečního dílu (5.12. 2007)
                                             -871 000 / Nova- 988 000  , Jednička- 1 130 000   
Pozor: Sledovanost Letiště je neustále vyšší!
 
 
 
Sledovanost Pondělního dílu (3.12. 2007)
                                       -808 000 / Nova- 1 129 000  , Jednička- 1 031 000
Sledovanost Středečního dílu (28.11. 2007)
                                     -826 000 / Nova- 1 212 000  , Jednička- 697 000
Pozor: Sledovanost Středečního dílu Letiště je rekordní v druhé řadě tohoto seriálu.Tento díl Letiště měl dokonce vyší sledovanost než pořady na konkurenci!Další informace o sledovanosti Letište již brzy!

 
Sledovanost Pondělního dílu ( 26.11.2007)
                                     -595 000 / Nova-  1 993 000  , Jednička-  743 000
 

Sledovanost Pondělního dílu (19.11. 2007)

                                      -669 000/ Nova -1 866 000  , Jednička - 802 000

Sledovanost Středečního dílu (21.11. 2007)
                                      -711 000/ Nova- 2 048 000, Jednička-  498 000
                                                                                                   
                                                                                  
Roman.P


25.10.                                                                                        Perličky se seriálu!
                                                                                        Jak se s námi Letiště rozloučí?

Již za dva dny padne poslední klapka seriálu. Úplně poslední klapka seriálu Letiště, rozhodně ale ne splečnosti FilmBrigade, ta už se chystá na nové seriály ani jeden se ale bohužel nebude vysílat na Primě! Poslední díl uvidíme ve středu 19. prosince. První řada Letiště končila tragédii. To chcou ale scénáristé napravit. V letišti se bude rodit a to hned dvakrát. Podle mě se na 90% narodí dítě Terezce a Blatňákovi. Jak koneckonců naznačuje 22. díl druhé série s názvem "Ve zdravém těle zdravý duch" který uvdíme 7.11. Prima k tomuto dílu prozradila jen že zaměstanci CA budou muset podstoupit různé testy mj. i těhotenské. Na konci dílu Tereza "dramaticky"  :-) rozlepuje obálku. Z druhým dítětem si už nejsem tak jistý! Možná Ota s Petrou, Václav s Violou, Karel s Eliškou a můžu přidat ještě další kandidáty na rodičovství u kterých je to ale velice nepravděpodobné. Tomáš si začíná rozumět s Lucií! Ne to je blbosti, oni a dítě? I když ... bylo by to zajímavé :-) ! 

                                                                                   

Tak a teď k těm perličkám. "Na začátku nám připadalo nemožné udržet to vražedné tempo a dodávat televizi dvakrát týdně našlapanou epizodu. Rok a půl nebyl moc čas si odpočinout, někdy přišla krize z únavy. Nejdůležitější je užívat si tu práci, když se daří, a nepropadat panice, když se daří méně," prozradil své pocity druhý producent, Vratislav Šlajer. "Na začátku nám přívalové deště vyplavily kompletní dekorace seriálu, onemocněla Anna Šišková, na týden jsme museli přerušit natáčení, jednou nám vykradli rekvizitárnu a komparzisté si opakovaně pletli dekoraci toalety se skutečnou toaletou," dodal Bílek, servru Bleskově.cz! Já jen přeji společnsoti FilmBrigade štěstí s novými seriály i když nevěřím že by Letiště mohlo ještě něco překonat. Takovýto oddechový seriál podle mě už dlouho neuvidíme. Ale nebuďme smutní, čeká nás ještě celých 16 komických dílu!

 7ilip


 
22.10.                                                                                       
Shrnutí dnešního dílu!

Růženka nechce jít k doktorovi. Jaroslav chce, aby ji Václav přemluvil. Do místnosti přichází Robert a s Václavem a Ivanou se trochu pohádá. Macešková je společně s Karlem doma. Karel Maceškové nabídne, aby se k němu nastěhovala. Ta je překvapena. Petra Tereze nabídne, že by jejich dítě odnosila. To ovšem uslyší Ota a okamžitě zakročí a s Petrou se pohádá. Ota se s Petrou pohádá ještě v dámských šatnách, kam přijde Macháčková. Růžena se rozhodla, že konečně navštíví doktora, má totiž horečku přes 40 °. Jde se obléknout, ale skolabuje. Viola by si ráda udělala kapitánské zkoušky a na Václava už nechce myslet. Fila přichází od doktora, kde se dozvídá, že ohluchnul díky stresu. Tereza mu chce pomoci a celá situace dopadne komicky.Růženka je v nemocnici. Ivana, Robert, Jaroslav a Ivana čekají na výsledek operace. Ivana to s Václavem myslí vážně. Řekne to Robertovi. Ota si povídá s kpt. Blatným. Ota se začne chovat agresivně a Blatný se brání až moc drasticky. Karel opět volá odbor péče o dítě. Jaroslav se zrovna nepředvede. Děti nehrají zrovna vhodnou hru. Václav se sejde s Ivanou a potkají tam Violu. Ivana si s Violou domluví schůzku. Do toho přijde Karel s Tomášem. Karel začíná tušit, že s Filou není něco v pořádku.Jaroslav řekl Václavovi, že mu Anežku vzali. Václav se proto rozjede do kojeneckého ústavu. Macháčková čeká na Filu, ale ten nepřichází.

Rudy
4.10.                                                     Včerejší díl Letiště se opravdu vydařil! Jak dopadl, co se týče sledovanosti?

Včerejší díl měl skvělý ohlas a i mně se líbil. Když jsem se ptal lidí z mého okolí, tak je včera Letiště opravdu bavilo. Základní pointou včerejšího dílu byl výlet pracovníků CA do přírody, kde se je psycholožka Květa Macešková pokoušela zblížit. Nakonec se všichni rozhádají a vztahy jsou ještě několikrát horší než byly před výletem.Pokud jste včerejší díl neviděli, tak vám zde napíši alespoň některé významné události.

     

Macháčková dělá Tereze samé naschvály - stále se zajímá o jejího manžela Vítezslava a Tereza samozřejmě žárlí. Viola se opije a v noci přileze za Václavem do postele. Ten ji i Roberta vyhodí. Ještě v ten samý den se opět sblížil Ota s Petrou, ale překazí jim to Roman Fila a Petra se dozvídá, že to nejsou pouze kolegové... Je to otec se synem! Další den Roman, Vítězslav a Viola dostávají úkol..Mají za úkol předstírat zranění a další dva je musí v jednotlivých skupinách nést. Ti však nemají ani tušení o úkolu a když se Václav dozví, že Violu celou cestu nesl jen tak a že vše byl úkol - urazí se a vztah zůstává stále na bodě mrazu. Nakonec se ještě všichni dozví, že je Karel celou dobu odposlouchával! A ještě bych dodal, že se Vítězslav a Terezka pokusili o miminko.Rudy


24.9.                                                                         Šlo se do extrému! Trapas seriálu Letiště!

Dnes jsme shlédli další díl Letiště, ale už nemůžu říci, že to byl díl kvalitní. Určitou skupinu lidí sice mohla pobavit situace, kdy si Karel Halama vzal klobouk a jeho nadřízená - Květa Macháčková ho ani nepoznala...Vypadalo to, jako by byla Květa slepá nebo s prominutím dementní. Omlouvám se, že užívám takto silná slova, ale jiné vyjádření k dané situaci mě nenapadá. Kdo dnes sledoval Letiště, ví o čem mluvím.

 

Toto by se v reálu na 100 % nemohlo stát a řada diváků si to určitě uvědomila a Letiště u nich ztratilo část důvěry. Každopádně, zítra vám přineseme výsledky sledovanosti Letiště v porovnání s rokem 2006. Tak nás určitě navtivte. Pevně věřím v to, že toto se v Letišti už nebude opakovat, jinak by Letiště ztratilo velký počet diváků.. Jaký je váš názor nám napište do Diskuze...

Rudy


Obsah 3. dílu....

Novou pilotkou TA se stává Viola. Ale hned první let není tak růžový, jak by si přála. Kapitánem letadla je Václav. Zl etadla uniká nezvyklé množství paliva a musejí se vrátit do Prahy. Tonda Robinzon ví, že to není první závada a zjišťuje , že součástky k letadlůmnejsou jak mají být. Nikdo ho ale neposlouchá.

                                                            

Macháčková má zálusk na Otu, ale to jí nebrání, aby se nevozila po Petře. Zavede zvláštní školení, kde petru a Violu mučí správnou chůzí apod. , avšak ota musí předvádět dýchání z úst do úst na ní samotné.  

 

Václav popíjí v baru,kde se málem popere s kaqrlem, podlézácky dprovázející ruskou delegaci, a druhý den se s ním pohádá a je vyhozen pro alkohol v krvi. 
Peggy


5.9.                                                                Exkluzivní porovnání sledovanosti! 2006 vs. 2007

Přicházíme s novinkou" Náš web vám nyní budu přinášet porovnání sledovanosti aktuálního dílu Letiště a také dílu, který byl vysílán v roce 2006. Teď vám najednou přineseme porovnání prvního druhého i třetího dílu Letiště!

Start druhé řady Letiště (2007)
                           - 809 000 diváků / Nova - 1 174 000, Jednička - 768 000

Sledovanost nebyla tak špatná. Rozdíl od Novy činil pouze necelých 400 000 a Letiště porazilo i Horákovi.

Start první řady Letiště (2006)
                           - 1 318 000 diváků / Nova - 1 393 000, Jednička - nezjištěno

Tento díl sledovalo o 500 000 diváků více než první díl druhé řady, ale v roce 2006 bylo Letiště novinkou a vyšší sledovanost je samozřejmostí!


Druhý díl druhé řady (2007)
                           - 715 000 diváků / Nova - 1 143 000, Jednička - 871 000

Druhý díl  překonal první řadu, ale byl poražen stejně jako první řada všemi největšími českými programy.

Druhý díl první řady (2006)

                           - 675 000 diváků / Nova - 1 068 000, Jednička - 789 000, Dvojka - 1 134 000

Druhý díl znamenal pokles 700 000 diváků a v porovnání s druhou řadou tento díl prohrál. Letiště porazily všechny ostatní hlavní tv programy.


Třetí díl druhé řady (2007)
                           - 686 000 diváků / Nova - 999 000, Jednička - 1 759 000

Sledovanost druhé řady díl od dílu klesá. Tentokrát bylo Letiště doslova zničeno Jedničkou! Nova měla o 300 000 vyšší sledovanost.

Třetí díl první řady (2006)

                           - 962 000 / Nova - 1 422 000, Jednička - 679 000

Třetí díl se stal ve vysílací den druhým nejsledovanějším pořadem všech celoplošných TV. Sledovanost je vyšší v porovnání s rokem 2007.

 Rudy5.9.                                                         Pondělní díl Letiště se opět povedl! Sledovanost se celkem drží..

I když se spožděním, tak přece přinášíme informace o sledovanosti pondělního dílu seriálu Letiště! Třetí díl seriálu sledovalo 686 000, což vám možná přijde málo, ale Nova měla pouze o cca 300 000 diváků více a to se jednalo o Pojišťovnu štěstí.. Většinu diváků totiž přebrala Jednička, kterou sledovalo nadprůměrných 1 759 000 diváků. Takže to dopadlo takhle: Pojišťovna štěstí - 999 000, Hraběnky 1 759 000 a Letiště - 686 000.  V předcházejícím článku jsem uváděl mé tipy a docela jsem se strefil. Můj ti byl:
Pojišťovna štěstí - 1 000 010, Hraběnky - 1 589 000 a Letiště - 675 000 diváků

 

Včerejší díl se mi velmi líbil a pevně věřím v to, že sledovanost zítřejšího dílu stoupne. Přináším vám můj tip: Pojišťovna štěstí: 1 102 000, Bolkoviny - 901 000 a Letiště - 756 000 diváků. Souhlasíte se mnou? Pokud ne, tak nám napište do diskuze váš tip na sledovanost.

Rudy3.9.                                                                   Dnes jdou proti Letišti Hraběnky a uvidíme Terezku

Dnešek je pro Letiště velice těžkým dnem. Ve 20:00 proti němu startuje jak Pojišťovna štěstí, tak i seriál Hraběnky. Pojišťovna sice prozatím nevykazuje velkou sledovanost, ale to se změní, až začne premiérová třetí řada zmíněného seriálu.

 

Hraběnky jsou úplně odlišným seriálem než je Letiště, ale je mimořádně kvalitní. Letiště nemá šanci! Můj tip na sledovanost je takový: Pojišťovna štěstí - 1 000 010, Hraběnky - 1 589 000 a Letiště - 675 000 diváků. Jaký je váš tip? Pište nám do Diskuze

A také nezapomeňte, že se dnes v Letišti objeví i Terezka Pergnerová.

Rudy


30.8.
                                                                                D
ruhý díl Letiště.... Co nového?


xx.11.                                                                   
Letiště se stále drží. Je na tom lépe než minulý rok     

Včera se "odehrál" druhý díl osudů téměř obyvatel Letiště a golfového klubu. Asi nejdůležitější posuvník děje byl konkurz na nového stewarda a pilota(tku) v TA. Roman už ví od Oty, že si jeho syn dal přepsat občaku a jde za karlem, aby Otu, pro Karla gaye, nezaměstnával.  Ale proti tomu je nová zaměstnankyně TA Macháčková. Ví, co Karel dříve provedl její sestře a vychutnává si ho, potažmo tím většinu zaměstnanců bývalých CA.

Scénáristé tento díl pojaly téměř jazykově, podle toho se také Péťa i Karel učí cizí jazyky. Každý však pojal výuku nějak jinak. Zatímco karel studuje učebnici, Petra se pod Ivaniným dozorem učí píseň Edith Piaf. Tento okamžik se tedy mě líbil asi nejvíce.

                                       

 

Ale ne všichni mají takový smysl pro homor. Terezka naléhá na Blatého, jestli by  její matka s Vadimírem nemohli bydlet u nich. Kapitánovi se to dvakrát nelíbí a tak její návrh odmítne. Ale ví, že Terezka je kvůli tomu smutná a má výčitky svědomí. 

Nejhůře je na tom asi Václav. Je v depresi nad ztrátou Anežky, ale ta je v kojeneckém ústavu a ani s pomocí Růženy ji odtamtud nemohou dostat...
Jak tedy dopadne konkurz v TA? Dostane Václav Anežku zpět? To se dozvíme příští pondělí....
Peggy

 

27.8.                                                                        První díl Letiště máme za sebou! Jaký byl?

Dnes po dvacáté hodině odstartovala druhá série seriálu Letiště. Musím uznat, že start snad nemohl být lepší. Předvedla se nám většina nových postav seriálu a už teď si z nich můžeme udělat úsudek. Nezklamala ani Petra Antlová v podání Zuzany Norisové. Byla opět zábavná, vtipná, krásná, zkrátka jako vždy.


Humorem přispěla především Terezka Blatná a její maminka. Scéna s večeří neměla chybu a maminka nezklamala ani v letadle, kde pomluvila snad vše, co mohla. Stěžovala si na chybějící toaletní papír, na její ukradené věci, které si sama nakradla atd..

Po prvním díle je jasné, že to spolu potáhne Viola(Linda Rybová) a Václav(Maroš Kramár). Linda Rybová hrála skvěle a připadalo mi, že v seriálu hraje už od jeho začátku. Opravdu do týmu krásně zapadla. Karel se stal ředitelem Titan Air a všude se vychloubá a nad každým si vyskakuje. Nakonec ale dostane lekci, která bude pokračovat i v dalších dílech! Oč se jedná? Šéfkou palubního personálu se stává sestra intrikářky Macháčkové

.


Ve středu se nazapomeňte dívat, bude to vtiipné, zajímavé a plné emocí a v Letišti se objeví i... To se dozvíte na našem webu již v úterý...  
Rudy 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek