Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Z tisku

V této sekci naleznete informace z bulvárních deníků a seriózních zpravodajských portálů

Dražili se věci ze seriálu Letiště

Dražily se věci kolem seriálového Letiště. Poslední klapka vůbec neznamená konec. Naopak, začátek! Přesně tak to lze chápat, když se začíná s jistinou 61 500 korun českých, již sehnali producenti společnosti FilmBrigade Petr Bílek a Vratislav Šlajer na setkání tvůrců, herců, novinářů a dalších zainteresovaných lidí, kteří se loučili se seriálem Letiště.


Realizace seriálu skončila, závěrečné díly na obrazovce televize Prima ještě dobíhají.
Letiště se líbilo, přilákalo poměrně slušný divácký vzorek, dalo příležitost řadě nových hereckých tváří, objevilo atraktivní prostředí...

Příjemné setkání inspirovalo organizátory k dražbě rekvizit.
Řada věcí změnila majitele. Licitátorem byl hlavní hrdina seriálu Maroš Kramár. Jeho kapitánskou uniformu získal šéf osvětlovačů.

Rychle byl vydražen golfový set (taška a hole) používaný ředitelem Bobem Kleplem. Stejně tak kniha o Central Airlines. Poměrně velký zájem byl o kalendář s hvězdou seriálu Zuzanou Norisovou.

Herec David Matásek si natolik oblíbil obraz umírajícího Marata ze své seriálové ložnice, že ho rovněž získal.
Do licitace se pustili také oba producenti, Petr Bílek a Vratislav Šlajer, když se s hercem Vojtou Dykem doslova tahali o fototablo seriálu.

Celou sumu předali producenti na charitativní Vánoční bazar v Mokré čtvrti Ani Geislerové a Táni Vilhelmové, který se letos koná od 14. do 17. prosince.
Přítomná Aňa Geislerová byla samozřejmě velmi potěšena a nechyběly ani známé tváře - Vojta Dyk, Linda Rybová, David Matásek, Kristýna Nováková, Matouš Ruml, Pavel Řezníček, Jitka Schneiderová, Zuzana Bydžovská, ale třeba i Světlana Zárubová nebo Ladislav Špaček.

super.cz


18.9.                                                     David Matásek: Každá role je výzva! Výtaz z rozhovoru Týdeníku Květy.

David Matáska většina z vás zná určitě mimo jiné z Letiště, Redakce, Zdivočelé země, série Básníků apod..

Souhlasíte s názorem, že Zuzana Norisová, Bob Klepl a vy jste v Letišti nejzábavnější postavy?
To já nemůžu posoudit, ale je fakt, že se v této sestavě spolu hodně nasmějeme. Jenže tohle ještě není záruka obecné zábavnosti, často se totiž při třeskuté zábavě v televizi propadám hanbou.

Jak jste se vůbec za dobu natáčení sžil se svou postavou?
Já pro své role mnoho soucitu nenacházím. Prý je to chyba, herec má svou postavu nějak vnitřně omlouvat, ale tohle já nedokážu. Prostě přijdu ráno do maskérny, nasadím Karla, někdy ovšem obtížně, a jde se na věc.

  

Je vám Karel v něčem sympatický?
Karel je konsensualista, za každou cenu chce ze situace vybruslit se zdravou kůží, což není příliš dobrá vlastnost, ale z hlediska dlouhodobé strategie účinná. Takové lidi v životě moc nemusím.

Ví se o vás, že nemáte rád létání. Změnil na tom seriál něco?
Kdepak. Bojím se furt. Jde o něco podprahového, o něco uvnitř a z dávna, co se probudilo. Všechna racionální vysvětlení jsou marná.

V inscenaci Vladařka závist se na jevišti objevujete úplně nahý. Musel jste se hodně překonávat?
Jsem myslím celkem stydlivý člověk, ale pokud má nahota v uměleckém díle nějaký smysl, proč ji nevyužít.

Myslíte, že má manželství v dnešní době ještě smysl. A pokud ano, v čem?
Smysl určitě má. Zejména když pomine taková ta počáteční zamilovanost a nastoupí partnerství a vzájemná důvěra. Nikdo vás nevezme pánví po šišce tak pěkně jako vlastní žena.

Čemu se opravdu od srdce zasmějete?
Mám rád takový ten infantilní humor na pomezí korektnosti. Někdy i ten dost brutální...

Co vás na lidech dokáže nejvíc naštvat?
Buranství, obhroublost a kecy. Hodně keců. Těch je kolem nás tolik...

Jaké máte plány pro nejbližší měsíce?
Dovolenou jsem strávil na chalupě dost pracovně, pracovní bude i její zbytek díky Letišti a jsem rád, že mi dovolí pracovat i po dovolené. Myslím tím v národním.

Převzato z deníku Květy a pro podobu pro náš web upravil Rudy


13.8.                                                                                    Rozhovor s Marošem Kramárem!

Co si povídat třeba o ženách?
To je těžké...

Proč?
Protože jsem ženatý. A šťastně ženatý. Ale je pravda, že bych mohl vzpomínat... Ale žádné intimnosti ze mě nedostanete. Já se totiž držím zásady, že správný gentleman si užívá a mlčí.

Někteří muži zase tvrdí, že nevěra je jen to, co se zatlouká.
Já mám kolem toho raději tajemství.

Jak se k vám jako ke známému muži chovají ženy?
Většinou mile. Slušně. Ale jsou i takové, které řeknou: „Jo, ty si myslíš, že dostaneš každou.“ Ty just jsou proti. To je jako s policajtama, když mě chytí. Jsou dva druhy: buď ten hodně milý, který je rád, že mě vidí živého, a pokecá, nebo ten zakomplexovaný, který se doma pochlubí manželce: „Tak tomu tvýmu miláčkovi jsem dneska vzal peníze.“

A co policistky?
Zatím - a to musím zaklepat - jsem měl štěstí na samé příjemné.


Často vás zastavují?
Snažím se, aby mě nezastavovali, ale pořád spěchám. Už mi dokonce policajt řekl: „Pane, my víme, že jste pilot, ale lítáte nízko u země.“

Zpátky k ženám. Jste tedy ženatý, ony to vědí, ale neříkejte mi, že vám nenadbíhají?
Jsou takové situace. A zájem je vždycky velmi příjemný - pokud se nejedná o žádné násilí. Z vlastní zkušenosti vím, že největší nepřítel je uražená žena. Proto se snažím všemu vyhýbat, když mi nějaká žena dává nabídky nebo nějaká znamení, je nutné se tomu diplomaticky vyhnout, protože pak se z ní může stát velký nepřítel, který může hodně ublížit.

Bojíte se?
Nebojím. Já mám ženy rád. Velmi rád. Žil jsem dost dlouho svobodný život - vlastně do čtyřiceti, než jsem se oženil, a vždycky jsem měl velmi dobré vztahy se ženami. A když jsme se rozešli, snažil jsem se s nimi rozejít v dobrém. Nemám rád nenávist. Nebo přetvářky, když navenek vypadá vztah krásně, ale jakmile se ti dva rozejdou, vyteče z nich špína, kanál. Zjistíte, že vztah trval pět let, a přesto se ti dva neznali... Nebo že celou dobu bylo to soužití ošklivé.

Je pravda, že jste svou manželku poprvé viděl, když jí bylo čtrnáct patnáct let? A už tehdy jste byl okouzlen její krásou?
Tehdy to byla ještě malá holká. Měla a pořád má nádherné husté vlasy a krásné oči. Tehdy jsem jí z legrace polichotil, ale ona rostla a rostla do krásy a já ji vždycky někde zahlédl, ale pořád mi unikala.

A jak dlouho po prvním setkání jste se vzali?
To je počítání! Mně tehdy bylo dvacet dva nebo dvacet tři. Takže jsme se brali po sedmnácti osmnácti letech. Ona teď bude mít jubileum, bude jí čtyřicet. Trošku mi zkrátka zestárla.

No, ani vy nemládnete!
Já vím... Tím, že jsem žil a studoval v Brně, vídal jsem ji opravdu hodně málo. Vlastně skoro vůbec.

Kdy Kramár začal chodit se svoji budoucí manželkou a mnoho dalšího se dozvíte v pokračování rozhovoru ZDE

Převzato ze serveru super.cz a pro podobu pro náš web připravil Rudy9.8.                                                                             Těhotná Rybová zažívá psychický teror!         

Výhružky a krutá obvinění - to všechno se sype na těhotnou herečku Lindu Rybovou (31) i šest let poté, co odloudila Daivida Prachaře (48) od rodiny! ,,Od žen, které jsem nikdy neviděla a ony na mě také ne, dostávám ohavné dopisy," přiznala Rybová nedávno. ,,Ať si nese následky se vším všudy!" vzkazuje jí bývalá manželka Prachaře Dana Batulková (48), která se jen těžko srovnávala s tím, že její muž navždy odešel na Rybovou. A svou sokyni v lásce nevzala na milost dodnes! ,, Je mi úplně lhostejná a nezajímá mě! Udělala něco zlého, tak musím čekat, že se jí to začne vracet!" pokračuje Batulková reakci na výhružné dopisy, kterými se poštovní schránka Rybové stále plní...

Matka tříleté Rozárky a dvouleté Josefíny Linda Rybová, která coby sestřička zaujala diváky nejdříve v »nováckém« seriálu Ordinace v růžové zahradě, a pak přešla na Primu do Letiště, je u veřejnosti stále v kruté nemilosti. Spousta divaček pořád vidí herečku jako vypočítavou mrchu s nevinným kukučem. A dokonce se jí to nebojí vmést přímo do tváře. „Sdělují mi, že od nich muž odešel přesně kvůli tomu druhu ženských, jako jsem já,“ přiznala v jednom rozhovoru Rybová.

 

A situace je čím dál tím víc vyhrocená! Těhotná Rybová samozřejmě právě teď potřebuje o to víc klidu a méně rozčilování. Jenže obviňování, výhružky a nadávky neustávají, a to může značně narušit psychiku ženy v pátém měsíci.

Rybové neodpustila ani exmanželka Prachaře, herečka Dana Batulková. „Je to její problém, musí si nést důsledky za to, co udělala. Ona už rozhodně nebyla tak mladá a nerozvážná, aby si před těmi lety neuvědomovala, co dělá. Tak ať se s tím teďka vypořádá,“ řekla deníku Aha! Batulková, která se teprve teď dokázala srovnat s celou situací a jak sama říká, i nedobrovolná svoboda může být ohromně  příjemná. „Přece musela čekat, že když udělá něco tak zlého, budou se okolo ní dít takové věci. Každému se to prostě jednou vrátí, i když třeba jen v myšlenkách nebo právě touto formou veřejného odsouzení,“ pokračuje Batulková, která tvrdí, že Rybová si vybrala tu nejhorší možnou dobu, kdy jí odlákala manžela.

Převzato ze serveru ahaonline.cz a pro podobu pro náš web upravil Rudy


8.9.                                                               Přinášíme vám výtah z rozhovoru s Pavlem Zedníčkem!

Pavel Zedníček hraje v Letišti pana Robinsona - machanika! Přinášíme ty nejzajímavější odpovědi na nejzajímavější otázky z týdeníku Květy!

Měl jste někdy pletky s policií?
A víte, že neměl?

...ačkoli
Silvestr roku 1975 jsme slavili v ústeckém Činoherním klubu, a to už tam s náma hrál i Jirka Schmitzer, který měl výstřední koníček - vyráběl granáty z papíru!

    

Co že vyráběl?
Normálně - malé, střední a velké granáty. Přinesl je do divadla a říká: ,, O půlnoci je naházíme přes silnici do parku." Malým granátem přehodil silnici, rána, bezvadný. Hodil i střední, zážitek. A potom poznamenal:,, Příští má sílu malého dělostřeleckého." Zapálil ho, ale silnici nepřehodil a granát se začal kutálet. Jel tudy trabant, za kterým to křachlo, že nadskočil, okna se vysypala ve čtyřech patrech a lampa pouličního osvětlení se ohnula.

Lákala vás policejní uniforma, když jste byl kluk?
Já uniformy nikdy neměl moc rád... Když jsem se rozhodoval o budoucím povolání, tak jsem pomýšlel na konzervatoř, protože jsem cvičil na klarinet. Nakonec mi nabídli vojenskou konzervatoř v Roudnici nad Labem, jenomže byla tam podmínka - vystudoval bych a dalších deset let bych musel zůstat u vojáků. Řekl jsem, že takhle teda nikdy a šel jsem na koženářskou průmyslovku.

Uniformy rád nemáte, ale v televizi vás celé léto vídáme coby podporučíka v Malém pitavalu z velkého města.
Ano, podporučík Kamil Hamřík.

Jak si vysvětlujete, že seriál z první půlky 80. let sledujte tolik diváků?
Upřímně přiznám, že mě to překvapilo. Kliknul jsem na internet a podíval se na koláče sledovanosti, a naše kriminálka porážela i ty z Las Vegas nebo z Miami. Asi ten seriál nebyl špatnej.

Jiný důvod vás nenapadá?
V televizi běží detektivky jedna za druhou, ale český mezi nima nejsou. Poslední dobou nevznikaly, a to možná divákům chybí...

Někteří možná při Pitavalu nostalgicky zavzpomínají na staré časy, kdy ještě jezdila Veřejná bespečnosti ve volháh...

Já žádnou nostalgii necítím - vzpomínka na to, jak jsme žili v dobách komunismu, je hrůzostrašná. Prostě si myslím, že to režisér Dudek výborně natočil..


Změnila vás popularita?
Že by mi sláva stoupla do hlavy? To nehrozilo.Ale je pravda, že čím častěji jsme byli v televizi, tím více lidí nás poznávalo, takže se kolikrát stalo, že mi chlapi v hodpodě málem vyrazili zuby. Pijete pivo a oni vám dají herdu, ,,nazdar Čmaňo!" Připadali jsme jim jako příbuzní, co jsou často na návštěvě u nich v obýváku.

Pletli si vás s postavami, které jste hrál?
Tak třeba po Pitavalu - jedu do divadla a pod Národním divadlem je zákaz vjezdu, ale nestíhám, tak to šoupnu tudy, a najednou vyskočí kluci v uniformách.Otevřu okýnku: ,, Jé, chlapi, stalo se něco?" A oni: ,, V pořádku, můžete jet. Evidentně si mě spletli. Říkali si, kriminalista Hamřík, ten je vlastne od nás.

V vašem věku už kdekdo myslí na důchod.
Důchod? Neznám... Občas, třeba po tenise, bývám unavený, ale jde to. Tátovi bylo letos pětaosmdesát, mamině osmdesát a oba jsou čilí, takže taky doufám, že ještě nějakou dobu budu zlobit.

Převzato z deníku Květy a na podobu pro náš web připravil Rudy26.8.                                                              V Letišti si zahraje i Pergnerová?!Přinášíme velký rozhovor!

Jak všichni fanoušci seriálu Letiště vědí, v seriálu Letiště si zahraje i moderátorka reality show VyVolení - Noví hrdinové Tereza Pergnerová. My vám přinášíme rozhovor s touto hvězdou. Rozhovor je převzat ze serveru idnes.cz.

Chystá syna do první třídy, přeje si otěhotnět a studovat. Pomocnici v domácnosti zásadně odmítá a šoubyznys nesnáší. Přesto se znovu upsala VyVoleným. "Jsem ješitná," říká.

Poslechněte si vaši pohádku: Připravím Sama do školy a budu máma na plný úvazek...Proč to dopadlo jinak?
Nelžu! Rok jsem teď byla doma a jako hospodyně, partnerka a matka budu fungovat dál. Nemám práci v rádiu a pracovat budu až večer. Začátek VyVolených se posunul, takže do čtyř, půl páté budu doma.

             

Bez práce už se vám doma nelíbilo?
Ten rok mi dal hodně. Najednou vidím rozdíl mezi zamilovat se a milovat. Naučila jsem se fungovat doma, dělit se o starosti s partnerem. Smekám před ženskýma, které jsou doma třeba šest, sedm let.

Takže už vám byla doma přece jen dlouhá chvíle?
Ne, je v tom jen ješitnost. Třetí řada, že by byla beze mne? To ne!

Co na to Sam?
Myslel, že když vezmu VyVolené, nepůjde do školy. Těší se sice, ale asi tuší, že školka je školka.

Jak bude vypadat jeho první školní den?
Klasický scénář. Doprovodíme ho do školy, první hodiny jsou společně s rodiči...

Pak půjdete domů a ve čtyři odjedete na natáčení. Nebude vám smutno?
Nebude. Vím, že je o vše postaráno a já prostě jen jdu do práce.

Spoléháte na přítele Jiřího Chlebečka, ale na jaře jste měli krizi. Zaskočil Vás esemeskou, že chce být sám...
Dva nebo tři týdny jsme pak spolu nebyli a tu zprávu jsem mu ještě neodpustila! Ale od té doby je náš vztah jiný. Přestala jsem testovat, jestli mě miluje a Jirka také pochopil, že pokud má starosti v práci, s nimiž nemám nic společného, že není ostuda, abych o tom věděla.

 

To byla příčina té esemesky?
Ano. Měl problém, chtěl si ho vyřešit sám a reagoval takhle radikálně. Poučili jsme se z toho a jsme vůči sobě otevřenější.

Bude otcem vašeho druhého dítěte?
Možná by se mohla opakovat krásná staročeská situace, že by si mě vzal, když bych byla těhotná.

Miminku se tedy nebráníte?
Jasně že nebráníme, já jsem v tom vztahu hrozně šťastná. Přestala jsem si konečně myslet, že jsem kluk. Začínám se chovat jako ženská, nediktuji věci, jsem vůči chlapům pokornější, nechávám partnera rozhodovat. Dřív se všechno podřizovalo tomu,co řeknu.

Co když otěhotníte teď v čase VyVolených?
To doufám, že se tyhle věci přihodí. Nevolností ani bolesti se nebojím.

Jenže co když by těhotenství ohrozilo vysílání? Na Primě musejí mít docela nahnáno. Kde by sehnali náhradní moderátorku?
Kdybych přišla do jiného stavu a Prima mi řekla: no jo, to ale nemůžeš! Tak už večer nejsem na přenosu.

Řekla byste to, kdybyste v době vysílání otěhotněla?
Ne. S takovou informací mohou ostatní kdykoliv účelově naložit.

Kdybyste v době natáčení musela k lékaři, tak byste raději lhala?
Přehodila bych si lékaře, snažila bych se tím vším prokličkovat.

Kde máte jistotu, že Jirka je ten pravý?
Najednou přestanou zabírat slova a fungují činy. Umíme se vzácně dělit o povinnosti, to jsou věci, které mě dělají klidnou. Ženský práce ale zůstávají a zůstanou na mně, protože nechci, aby se můj muž cítil zvláštně.

           

Co si pořídit třeba paní na úklid?
To nechceme.

Nepůsobíte zrovna jako nadšená kuchařka.
Ale já jsem výborná kuchařka! Vařím denně a ráda.

A co žehlení košil?
To je úmor. A já je navíc nechávám přeschnout. Ale maminka mi poradila, že žehlení nejlépe ubývá večer při televizi.

Kdo bude žehlit, když teď budete večer co večer v práci?
Musím žehlit dopoledne, když bude Sam ve škole. Jirkovi bych si nedovolila říct: vyžehli si sám.

Mít pomocnici byste považovala za selhání?
Naprosto. Je to dáno mou drogovou minulostí. Tyhle drobné, běžné úkony mě drží pohromadě.

Víte o tom, že takovým ženám, které vydělávají slušné peníze, starají se o děti a o domácnost se s prominutím říká tažné krávy?
Říkám jim superženy. Já se jen snažím udržet si to, co mě postavilo na nohy, a to je běžná činnost. Ve chvíli, kdy je Samuel pryč a Jirka řekne, tak nevař, už mám nepříjemné pocity. Já mám tyhle práce jako celoživotní berli.

Přece si místo vaření můžete číst knížku...
Asi k tomu musím asi dospět. V tuhle chvíli jsem zřejmě ještě stále závislá na svých rituálech. A jestli mají vymizet, stane se to asi aniž by to člověk plánoval.

Máte někdy chuť na drogy?
Vůbec. Bylo to dno, kdy jsem se drog nebyla schopná vzdát ani kvůli synovi! Zachovala jsem se jako hyena.

Byla jste sama ze sebe zhnusená?
Určitě.

                        

    Jak vás tehdy Samuel přijal?
Krásně. Mámě vděčím za to, že vždycky poctivě držela tu gloriolu maminky. Vzájemnou důvěru jsme pak posilovali tím, že se učil padat mi po zádech volně na ruce. Zpočátku koukal, jestli tam ty ruce opravdu jsou.

Kdy se s vámi poprvé pomazlil?
Mazlit se vůbec nechtěl.

To musí být pro matku hrozné.
Pro narkomanku ne. Mateřské instinkty byly drasticky poničené. Poprvé mě jen letmo pohladil a odešel. On ale nikdy nebyl mazlivé dítě. Raději má pochvaly, kdy cítí, že jsem na něj pyšná. Kdy sám prokáže, že ví, co je správné a co ne.

Kdy jste mu nejvíc ublížila?
Můžu mu ublížit kdykoliv, pokud mu křivdím a vždycky to bude nejvíc. Ale myslím, že jsem mu doopravdy ublížila v prenatálu.

Rodila jste se dvěma gramy heroinu v krvi. Projevilo se to na něm nějak?
Nemyslím si. Hyperaktivní není, nedělá nic bezmyšlenkovitě.

Po porodu jste prý hned utíkala shánět další dávku...
Ne, odjela jsem na dva měsíce na chalupu rozhodnutá, že s tím přestanu a vzápětí jsem nastoupila do léčebny. Sam zůstal u rodičů.

Kojila jste?
Vůbec a byla jsem za to všemi z rodiny kamenovaná. Jenže je ani nenapadlo, že nejsem čistá. Pravdu jsem znala jen já a celé dny přemýšlela, jak a komu to řeknu! Nakonec jsem napsala tátovi do počítače dopis.

Jak zareagoval?
Okamžitě mi vzal všechny věci a řekl, že nastupuji léčbu. O kluka že se postarají a po vyléčení mám u nich dveře otevřené. Do té doby že mi ale doma nikdo neotevře. Jenže pak zemřel, já z léčebny utekla a máma mi otevřela. A začalo to znovu.

Máte jí za zlé, že vás pustila domů?
Kdyby mě tenkrát nepustila domů, mohla jsem možná závislost překonat dřív. Ale nemám jí to za zlé. I ona na to časem přišla a prohlásila: nic mi nevykládej, mě už to nezajímá! Pro mě z toho plyne poučení: vůči Samuelovi bych byla radikálnější, protože to jediný má význam a funguje.

Vzala jste si z výchovy svého otce ponaučení?
Na rozdíl od něj, já Sama chválím. Často a důrazně. To jsi na sebe pyšnej, říkám mu, i když nejde o velké věci, ale třeba o to, že si po sobě poprvé ustlal. Od táty jsem naopak přijala důslednost. Dívám se na něj teď tak, že byl trochu psychopat, ale na druhou stranu vím, že on si mohl dovolit lpět na charakteru a cti, protože sám se podle toho choval. Je mi líto, že se podepisoval na našem sebevědomí, ale to já teď napravím u Samuela.

Mazlil se s vámi někdy?

Jéžiš to VŮBEC! Já bych ale ani moc netoužila mazlit se s vlastním otcem.

Ale dcery se rády mazlívají s tatínky...
Když vidím Jirku mazlit se s Diankou, koukám na to jak na zrůdné zjevení. Přijde mi to i zvrácené. Táta to nedělal. Jen abych vám ho vykreslila, já třeba stála v obýváku, on prošel kolem, dal mi záhlavec a řekl: Co ty tady stojíš? Ale řekl to s láskou, jako by chtěl říct, já tě mám tak rád, ale tahle slova mu nešla přes pusu.

A co vy a Sam? Mazlíte se?
Rozhodně se s ním nechodím mazlit. Občas přijde, ale ne že by se po mě plazil, ale položí si hlavu, je rád, když ho pohladím po vlasech a je v tom moře citu. Někdy za mnou ráno vleze do postele a povídáme si. A tam cítím, že je mezi námi nádhernej vztah, ale opravdu to není "válení sudů". Ale ani já jsem po nějakém mazlení nikdy moc neprahla.

Změnil se syn, když má teď o tři roky starší sestru?
Je do Dianky zamilovanej. Řekl jí to, ale ona ho odbyla. Plakal. Spíš než sestra ho změnila přítomnost chlapa. Má teď svého hrdinu, s nímž se ztotožní.

Je váš přítel na Sama přísný?
Jejich vztah prochází vývojem. Nejdříve příkazy vycházely jen ode mě, on se přidával postupně. Na rozdíl ode mne ale třeba vůbec nezvýší hlas a Sam ho respektuje. Teď jsme spolu vyřešili, jak dát Samovi najevo, že jeho oblíbené figurky stojí peníze.

Co jste vymysleli?
Dali jsme Samovi šanci si na ně vydělat. Pomáhá doma a začalo ho to bavit. Myje a utírá nádobí, luxuje, je za to pochválenej a ještě sbírá body. Za prázdniny už má 350 korun. Prvního září má svátek, tak ho teď připravujeme na to, že si hračku půjde sám vybrat, sám si ji zaplatí. Má svůj cíl a jde za ním - to je ostatně jeho povahový rys.

Psychologové tvrdí, že jedna nevhodná věta může dítěti zničit sebevědomí, třeba na celý život.
Souhlasím. Táta mi jednu řekl větu, na kterou v životě nezapomenu: nejsi hezká, měla bys být aspoň chytrá. Trefil se do věku, kdy jsem o sobě pochybovala a ta jeho pravda byla tehdy tak krutá!

Poslední otázky si přečtěte zde.

Rudy


18.8.                                                                                      Je Letiště lepší než Ordinace?

 My samozřejmě víme, že ano, ale hodnocení deníku MF Dnes to potvrdilo dokonale.

 

V dnešním vydání porovnává 8 českých seriálů, které budou televize vysílat tento podzim a Letiště se 60-ti % umístilo stejně jako Ulice a tím překonalo Ordinaci v růžové zahradě a VKV.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Peggy
16.8.                                                                  V Letišti si zahraje i hlavní moderátorka VyVolených!

Moderátorka Tereza Pergnerová se vrací k herectví. Sice nedostudovala hudebně - dramatický obor na konzeravatoři, ze které ji těsně před maturitou vyhodili. Ovšem teď si střihne menší roli v seriálu Letiště!Terezka si zahraje sama sebe, jako cestující v letadle, které má technickou závadu a je nuceno nouzově přistát. Tereza bude hysterická a hned na sebe strhne pozornost. Vykřikuje, že letadlo spadne apod.. Nakonec se bude modlit. Prý by se ráda k hraní jednou ráda vratila. Láká ji například detektivka. A POZOR! Nevím už, kde jsem tuto informaci zjistil, ale jednalo se o jakési prohlášení TV Nova a v něm bylo uvedeno, že je na Nově plánovaná detektivka. Zradí Terezka Primu? Snad ne...Tereza doufá, že její natáčení v seriálu Letiště nebude poslední a že se v Letišti ještě objeví. Každpádně Terezku můžete vidět už 27.8. 2007 nejen v seriálu Letiště, ale hned poté i v prvním díle reality show Vyvolení - Noví hrdinové.

Převzato ze serveru www.ahaonline.cz a pro podobu pro náš web upravil Rudy
10.8.                                                                        Čeká herečka Linda Rybová již třetí holku?
Fanoušci Lindy Rybové určitě znají jejího manžela - je jím David Prachař, kterého můžete znát např. ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si společně s Lindou zahrál.Al emožná nevíte, že Linda má již dvě dcery - Rozárku a Josefínu. Teď se k dětem možná přidá i další holka...
 

Lehce se jí mění rysy a vše nasvědčuje tomu, že se na svět těší již zmíněná třetí holka. Hraní prý prozatím zvládá výborně i když je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Prý je natáčení Letiště skvělé a moc si ho užívá, možná je to kvůli tomu, že v seriálu má spoustu kamarádů.

Ovšem ani deníku Květy a portálu idnes.cz neprozradila, zda její těhotenství zasáhne i do děje seriálu. Doufám, že Linda - seriálová Viola neopustí seriál stejně tragicky, jako zesnulá Anna Schindlerová.  

Článek admin Rudy upravil pro podobu pro náš web z deníku Květy


10.8.
                                                                                 Rozhovor se Zuzanou Norisovou

I když se jedná o starší rozhovor ( z konce července), doufám, že se dozvíte alespoň něco nového ze života Zuzany, seriálové Petry Antlové. Rozhovor je převzat ze super.cz

Už zní jako klišé, že jste ta strakatě barevně oblečená, trochu výstřední herečka nebo trhlá naivka z Letiště... Jaká vlastně jste?

To všechno je asi pravda... Ale ono se o sobě něco takového strašně těžko říká. Charakterizovat sama sebe úplně přesně asi nedokážu. Mám představu, že jsem takový zpomalený medvěd, flegmatik... Ale zároveň miluji život a adrenalin, což třeba dobře vědí moji blízcí známí. Mám ráda vzrůšo, ale i klid. Mám v sobě po předcích taky nějaké italské geny, a prostě se to někdy projeví. Dočetla jsem se v duchovních knížkách, že jsem takový střed bouře, kde je klid.

           
 
Jako herečka cestujete. Kde jste doma?

Všude! Kolikrát natáčíme třeba v Ostravě a já, když jdu do pokoje, říkám: Jdu domů... Já to tak prostě cítím, nemám problém být doma kdekoliv. Domů na Slovensko se vracím strašně ráda, protože tam je má rodina, ale jinak se zabydlím kdekoliv.

                                
 
Co děláte, když máte všeho plné zuby?

Většinou musím jít hrát představení, prostě pracovat. Snažím se zapomenout na to, že jsem třeba naštvaná. Když třeba hraju v Angelice satanistku, tak dám do role vše, co mě zrovna ten den naštve, a vychrlím to ze sebe. Někdy mi to nejde, někdy mám zase přebytek energie. Dám to prostě do hraní.

   
Nedávno jste koupila byt. Bude něčím nezaměnitelný? Budete tam mít něco jako vzpomínku na byty minulé?

Prožívám úžasný pocit, že konečně nejsem v podnájmu, že mám vlastní byt. Nejsou tam už všelijaké balíčky a krabice na zemi. Těším se, jak ho budu postupně zařizovat. Byt musí dýchat, mít barevné stěny, a police, a různé rámečky, a spoustu serepetiček. Bude tam i pokoj pro hosty, později snad i dítě. Mám tam jen potřeby pro malování - kdyby mě to chytlo. A na rozdíl od předchozích podnájmů a pronájmů si můžu všude věšet svoje víly a jiné nesmysly...

Převzato ze Super.cz a pro web upravil a fotky dodal Rudy


 

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek